Color schemes
Patterns
Background image
LED-ELMONT

є українським виробником сучасних систем надійного вуличного освітлення.

НАША МЕТА: створення якісних, доступних, рішень для поліпшення умов освітлення, роботи і формування комплексного підходу до зниження енерговитрат у всіх сферах нашого життя.

О компанії

 

паркове освітлення

Компанія LED-ELMONT створена в 2016 році. З 2016 року ми успішно займаємося розробкою і серійним виробництвом
світлодіодних опор освытлення, які на даний момент використовуються для освітлення промислових підприємств, складських комплексів, вулиць і магістралей, вуличних і критих парковок, торгових комплексів і безлічі інших різних об'єктів.
Ми створюємо продукт, що дозволяє нашим клієнтам ефективно вирішувати проблеми освітлення і пропонуємо рішення, що забезпечують дотримання норм і стандартів, економічність, надійність, безпеку і зручність експлуатації.

Компанія Эльмонт. - це сімейна компанія, в якій цінності відіграють ключову роль. Коли вони залишаються загальними для всіх і є предметом уваги кожного, вони утворюють потужний фундамент, на якому можна розвивати діяльність компанії в довгостроковій перспективі протягом багатьох поколінь.

Світло - могутня стихія, що пробуджує емоції і відчуття. Без світла немає архітектури

"Ми віримо в світло і його потенціал для створення комфорту для людей в різних життєвих просторах. Палке бажання досліджувати можливості світла призвело нас до відкриття його впливу на простір і його сприйняття. Це знання ми застосовуємо при розробці кожного нового світильника, при дослідженні світлового рішення кожного нового проекту, щоб досягти бажаної індивідуальності кожної освітлюваної зони ".

Компанія «Эльмонт» спеціалізується на:

Ми займаємося розробкою та серійним виробництвом опор освітлення на основі LED-технологій.

Наші виробничі площі розташовані в м.Києві, а географія використання наших опор освітлення- вся територія України.

Всю нашу продукцію ми виробляємо на основі власних інженерних розробок, використовуючи комплектуючі ретельно відібраних виробників - наприклад, найбільш ефективні на сьогоднішній день світлодіоди CREE (США) та блоки живлення MEAN WELL (Тайвань)

Компанія «Эльмонт» пишається довгостроковими стосунками зі своїми клієнтами і постійно працює над їх удосконаленням.