Color schemes
Patterns
Background image
LED-ELMONT

є українським виробником сучасних систем надійного вуличного освітлення.

НАША МЕТА: створення якісних, доступних, рішень для поліпшення умов освітлення, роботи і формування комплексного підходу до зниження енерговитрат у всіх сферах нашого життя.

Вуличне освітлення житлового комплексу Уютний квартал

15 Cічня 2016

В рамках програми благоустрою вуличного освітлення житлового комплексу Затишний квартал була проведена комплексна поставка декоративних опор вуличного освітлення зі світлодіодними світильниками для прибудинкової території. Завданням було створити атмосферний вуличне освітлення в сучасному ключі, яке б висвітлювало територію, які ведуть до будинків і створювало б яскраві сцени в громадських місцях, контрастуючи звичайними металевими опорами вуличного освітлення. Вимогами замовника були не тільки забезпечення необхідного рівня освітленості подездних доріг, але і дотримання технічної естетики житлового комплексу при архітектурно-художньому оформленні.
В рамках проекту компанія Ельмонт здійснила поставку єдиного комплексу опори освітлення СОФІЯ висотою 4.00 і 6.00 метрів зі світлодіодним світильником потужністю 12 і 8 ват. Розроблений компанією опора освітлення СОФІЯ поєднує в собі стильний дизайн, поряд з високою якістю і енергоефективністю.

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у Ваших менеджерів нашої компанії: +38 (044) 316-75-79.

Відкриття веб-сайту www.led-elmont.com

столбы освещения
10 Травня 2016

Шановні клієнти компанії Ельмонт. Ми раді повідомити вам що наше підприємство розвиває новий напрямок у вуличному освітлення це світлодіодні системи вуличного освітлення. Вже як як рік ми виробляємо вуличні опори освітлення з вбудованими джерелами світлодіодними світла. Розуміючи вимоги наших постійних клієнтів в майбутньому ми плануємо реалізувати нові системи вуличного освітлення
Новий підрозділ компанії тепер називається LED-ELMONT. Як завжди ми будемо вас дивувати новинками і нестандартними підходами у вирішенні проблем вуличного освітлення. Перед нашим підрозділом стоїть завдання поліпшити ситуацію з вуличним освітленням при цьому зберігаючи європейський підхід до виробництва нашої продукції.
Сподіваємося що наш новий ресурс www.led-elmont.com допоможе вам зрозуміти що якісні і нестандартні рішення успішно реалізує наше підприємство.