Color schemes
Patterns
Background image
LED-ELMONT

є українським виробником сучасних систем надійного вуличного освітлення.

НАША МЕТА: створення якісних, доступних, рішень для поліпшення умов освітлення, роботи і формування комплексного підходу до зниження енерговитрат у всіх сферах нашого життя.

Наша команда

 

опори освітленняСпівробітники компанії - це висококваліфіковані фахівці, що володіють глибокими технічними знаннями і великим досвідом. Використовуючи сучасні енергозберігаючі технології та високотехнологічне обладнання, ми підберемо оптимальні варіанти комплектації кожного об'єкта із застосуванням обладнання різних виробників для найбільш повної відповідності архітектурним, дизайнерським, фінансових умов і особливостям експлуатації. 

Запорукою успіху нашої компанії є вміння чути Клієнта, відповідальність за результат, багаторічний досвід, кваліфікований персонал, використання сучасних інженерних рішень, оперативність виконання робіт, високий рівень сервісу.

Ми цінуємо Ваше і свій час, а тому наше головне правило в роботі - максимальна якість і мінімальні терміни виконання робіт.

Виробництво сучасного вуличного освітлення:
опори і щогли для зовнішнього освітлення;
кронштейни, закладні деталі і консолі;
щогли стільникового зв'язку і громовідводи;
опори декоративні і флагштоки;
опори контактної мережі і ветрогененратори;
Мета компанії - надання якісних послуг:
індивідуальний підбір обладнання на кожен з об'єктів Замовника;
комплектація об'єкта необхідним светотехническим обладнанням;
технічний супровід проектів та монтажних робіт по влаштуванню систем освітлення;
організація повного комплексу послуг від проекту до здачі об'єкта під ключ силами компаній партнерів;
оперативність постачання об'єкта необхідним обладнанням шляхом підтримки основних складських позицій: опор, кронштейнів і заставних в наявності на складі в Києві.